Bestyrelsen 2016/2017

Titel Navn Ansvarsområder Telefon Mobil E-mail
Formand: Niels Rasmussen

Borddækning, loppemarked, VHG bestyrelse

5965 7192 6089 2318 niels@v-h-g.dk
Næstformand: Hans Nielsen
Loppemarked
 
5965 3571

2489 2106

hans@v-h-g.dk
Kasserer: Bjarne Poulsen Loppemarked
Vig Festival
Regnskab
  8173 6450 bjarne@v-h-g.dk
Sekretær: Susanne Kristiansen Servering
Referater
Mødeindkaldelser
5965 6705 5120 0794 susanne.k@v-h-g.dk
Medlem: Jytte Jensen Borddækning
Loppemarked
Afhentning Hønsinge
5965 6920 2698 0983 jytte.j@v-h-g.dk
Medlem: Mike Ipsen

Loppemarked, afhentning Hønsinge, IT, samarbejdsudvalg

  3059 6561 mike.ipsen@v-h-g.dk
Medlem: Gunhild Thorsen Servering
Afhentning Hønsinge
  2164 6029 gunhild@v-h-g.dk
Suppleant:

Anker Kragh

 

5965 6240

5091 2440

 
Suppleant: Paw Larsen Afhentning Hønsinge
Loppemarked
5965 6502 4033 9041 paw@v-h-g.dk
Revisor: Bodil Christensen   5965 7128   bodil.c@v-h-g.dk
Revisor: Jens Lundgaard   5965 6790 2214 6516 jens@v-h-g.dk
Revisor-suppleant: Kirsten Andersen   5965 6090   kirsten.andersen@v-h-g.dk