Bestyrelsen 2019/2020

Titel Navn Ansvarsområder Telefon Mobil E-mail
Formand: Niels Rasmussen

Borddækning, loppemarked, VHG bestyrelse

5965 7192 6089 2318 niels@v-h-g.dk
Næstformand: Mike Ipsen

IT, samarbejdsudvalg

  3059 6561 mike.ipsen@v-h-g.dk
Kasserer: Bjarne Poulsen Loppemarked,
Vig Festival,
Regnskab
  8173 6450 bjarne@v-h-g.dk
Sekretær: Susanne Kristiansen Servering,
Referater,
Mødeindkaldelser
5965 6705 5120 0794 susanne.k@v-h-g.dk
Medlem: Jytte Jensen Borddækning,
Loppemarked,
Afhentning Hønsinge
5965 6920 2698 0983 jytte.j@v-h-g.dk
Medlem: Hans Nielsen


Loppemarked,
udlejning af bord,stole & telte

5965 3571

2489 2106

hans@v-h-g.dk
Medlem: Paw Larsen Loppemarked,
Afhentning Hønsinge,
5965 6502 4033 9041 paw@v-h-g.dk
Suppleant:

Anker Kragh

 

 

5965 6240

5091 2440

 
Suppleant: Gunhild Thorsen

 

 

  2164 6029 gunhild@v-h-g.dk
Revisor: Bodil Christensen

 

 

5965 7128   bodil.c@v-h-g.dk
Revisor: Jens Lundgaard

 

 

5965 6790 2214 6516 jens@v-h-g.dk
Revisor-suppleant: Kirsten Andersen

 

 

5965 6090   kirsten.andersen@v-h-g.dk