Hovedbestyrelse

Titel Navn Telefon E-mail
Formand og postmodtager Formandsteam   vhg@v-h-g.dk
Kasserer Anne-Birthe Køppen 2221 2602 anne-birthe@v-h-g.dk
Sekretær Hanne Lynge Jensen 2287 3924 hanne.j@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Badminton Susanne Timm 4026 6282 susanne@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Cykelsport Jesper Thorning 4064 6754 jesper@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Gymnastik Inga Juul 4086 3284 inga@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant -    Motion Irene Jensen 2012 7109 irene@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Petanque Anni Petersen 2917 9858 anni.p@v-h-g.dk
Medlem Lillian Øvre 3062 6383 lillian@v-h-g.dk
Medlem      

VHG Formandsteam

Titel Navn Telefon E-mail
Medlem Anni Graves 4044 1834 anni@v-h-g.dk
Medlem Inga Juul 4086 3284 inga@v-h-g.dk
Medlem Mogens Holgersen 5050 2186 mogens@v-h-g.dk

Medlemskartotek, kontingent og regnskab

Titel Navn Telefon E-mail
Forretningsfører Mogens Holgersen 5050 2186 mogens@v-h-g.dk

Annonceudvalg

Titel Navn Telefon E-mail
  Mogens Holgersen 5050 2186 mogens@v-h-g.dk

VHG-siden i lokalavisen

Titel Navn Telefon E-mail
Medlem (VHG-siden) Lillian Øvre 3062 6383 lillian@v-h-g.dk

Veteranudvalg

Titel Navn Telefon E-mail
Medlem Jens Peter Lykke Olsen 5965 6120 jenspeter@v-h-g.dk

Hjemmesiden

Titel Navn Telefon E-mail
  Jørgen Nyholm 2044 6091 joergen@v-h-g.dk

Revision

Titel Navn Telefon E-mail
Revisor f. VHG Søren Blyitgen 5965 6757  
Revisor f. VHG Jens Lundgaard 2214 6516  
Revisorsuppleant Bodil Christensen 2374 1385  
Revisorsuppleant Jesper Olsen 5962 0006